مشخصات اصلی دو گوشی شیائومی Mi CC11 و Mi CC11 Pro

مشخصات اصلی دو گوشی شیائومی Mi CC11 و Mi CC11 Pro

طبق اخبار دریافتی از چین، شیائومی بر روی سری جدید گوشی‌هایش با نام Mi CC11 در حال کار است. همچنین اطلاعات فاش شده اخیر نشان می‌دهند که این سری در اواسط یا اواخر ماه آینده میلادی رونمایی خواهند شد. گوشی‌های سری CC شیائومی که مخصوص بازار چین است، معمولاً بعد از فاصله کمی تحت عنوان سری Mi Note روانه بازار جهانی می‌شوند. اکنون، ما اطلاعات اصلی این گوشی‌ها را در اختیار داریم.

اطلاعات جدید به ما نشان می‌دهند که قاب جلویی گوشی Mi CC11 میزبان یک صفحه‌نمایش با پنل OLED و نرخ نوسازی 90 هرتزی خواهد بود. همچنین این گوشی از تراشه اسنپدراگون 778G و یا اسنپدراگون 780G به عنوان پردازنده مرکزی استفاده می‌کند. در بخش دوربین‌ها نیز احتمال وجود یک سنسور 64 مگاپیکسلی در دوربین اصلی و یک دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی اپتیکال قطعی به نظر می‌رسد.

مشخصات اصلی می CC11 پرو
در مورد گوشی شیائومی Mi CC11 Pro نیز اطلاعات خوبی فاش شده است که در مورد تراشه و دوربین آن است. اسنپدراگون 870 و دوربین اصلی با اندازه سنسور بزرگ و دوربین تله‌فوتوی پریسکوپی با بزرگ‌نمایی 5 برابری اپتیکال، از ویژگی‌های اصلی این گوشی نزدیک به پرچمدار می‌باشد. همچنین هنوز مشخص نیست که پنل OLED نمایشگر این گوشی از نرخ نوسازی 90 هرتزی یا بالاتر از آن استنفاده کند.

ویژگی‌های دیگر Mi CC11 و Mi CC11 Pro هنوز در هاله‌ای از ابهام هستند، اما از آنجایی‌که انتظار می‌رود این گوشی‌ها در اواخر ماه آگوست معرفی شوند، پس باید بگوییم که باقی مشخصات این گوشی‌ها هنگام کسب تأییدیه‌ها و استانداردهای مختلف برملا خواهد شد. البته از نظر ما این گوشی‌ها ممکن است با نام‌های Mi Note 11 و Mi Note 11 Pro راهی بازار جهانی، از جمله ایران شوند.

همچنین گوشی می میکس 4 شیائومی از سنسور GN1 سامسونگ در دوربین اصلی‌اش استفاده می‌کند، درحالی‌که گوشی می 12 این شرکت، مجهز به دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی خواهد بود. صحبت‌های پیرامون Mi 12 شیائومی نیز نشان از عرضه این گوشی قبل از پایان سال 2021 میلادی با تراشه اسنپدراگون 895 دارد.