کارت گرافیک ASUS ROG STRIX LC RX 6900 XT O16G

کارت گرافیک ASUS ROG STRIX LC RX 6900 XT O16G

صفحه سرد با پوشش کامل کارت گرافیک باعث خنک شدن حافظه و پردازنده گرافیکی به وسیله مایع خنک‌کننده می‌شود.

    خنک سازی درونی جهت انتقال نیرو توسط فن و یک heatsink پنهان شده انجام می‌شود.
    رادیاتور 240 میلی‌متری بین سازگاری و عملکرد مطلوب تعادل ایجاد می‌کند.
    وجود لوله 600 میلی‌متری برای سازگاری با شاسی EATX و پایه‌های جایگزین
    Super Alloy Power II  شامل چوک‌های آلیاژی برتر، خازن‌های پلیمری جامد و مجموعه‌ای از Power Stageها با جریان بالا است.
    ASUS FanConnect II  برای خنک سازی بهینه سیستم، کارت گرافیک را به یک هدر فن با کنترل ترکیبی مجهز می‌کند.
    GPU Tweak II  عملکرد بصری، کنترل حرارت و نظارت بر سیستم را فراهم می‌کند.

خنک کننده مایع LEVIATHAN
در عمق آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه ASUS، مهندسان برای آخرین معماری AMD به نام  RDNA  تئوری مایعات حرارتی بهینه را ارائه دادند. فناوری که ظهور کرد، می‌تواند عملکرد پردازنده‌ها را به حداکثر توان خود برساند در حالیکه آن‌ها را کاملا خنک و بی‌صدا نگه می‌دارد. علاقه‌مندانی که در جستجوی بهترین عملکرد در کارت RX 6800 XT بودند، مدل موردنظر خود را پیدا کردند.

صفحه سرد با پوشش کامل
صفحه سرد سفارشی سازی شده با پوشش کل پردازنده گرافیکی و حافظه GDDR6 از تمام مزایای خنک کننده مایع برای کاهش دمای اجزا کارت گرافیک استفاده می‌کند.

خنک سازی درونی
گرمایی که از طریق انتقال جریان بین اجزا در پشت کارت گرافیک تولید می‌شود توسط یک فن و یک heatsink که زیر پوشش مخفی شده است، پراکنده می‌شود تا از افزایش حرارت جلوگیری شود.

فن‌های رادیاتور
رادیاتور ۲۴۰ میلی‌متری با بهره‌گیری از دو فن ARGB قوی ۱۲۰ میلی‌متری خنک می‌شود. فن‌هایی که برای کار باCFM های بالا و فشار ثابت بهینه هستند.

قطعات پیشرفته
بهترین و باکیفیت‌ترین خازن‌ها، ماسفت‌ها و چوک‌های موجود برای این کارت گرافیک انتخاب شده‌ است تا به راحتی صدها وات را در میلی‌ثانیه انتقال دهد.

قطعات با استفاده از مراحل پیشرفته تولید اتوماتیک، بصورت خودکار به PCB لحیم می‌شوند. به این صورت با رفع خطاهای انسانی و ایجاد اتصالات دقیق اطمینان حاصل می‌شود که هر کارت گرافیک دقیقا مشخصات موردنظر ما را دارد.

AURA SYNC
در طراحی این کارت گرافیک Strix LC از جلوی دید پنهان شده است. اما این قطعه پنهان شده در اعماق کارت گرافیت قدرت خود را با نورپردازی RGB آدرس‌پذیر نمایان می‌کند. این قطعه با درخشش خود یک آرم ROG و دو فن رادیاتور ARGB را با نورپردازی نمایش می‌دهد.

GPU TWEAK II
برنامه ASUS GPU Tweak II قابلیت تنظیم کارت گرافیک را در سطحی جدید ممکن می‌سازد. این امکان برای شما فراهم می‌شود تا پارامترهای مهم از جمله ساعت اصلی GPU، فرکانس حافظه و تنظیمات ولتاژ را تغییر دهید و اصلاح کنید. با این گزینه بر همه جزئیات بطور زنده و از طریق یک صفحه نمایش قابل تنظیم نظارت می‌کنید. همچنین قابلیت کنترل پیشرفته فن نیز همراه با بسیاری از ویژگی‌های دیگر به این کارت گرافیک اضافه شده است تا به شما در استفاده هرچه بهتر از کارت گرافیک کمک کند.

نرم افزار RADEON
جدیدترین نسخه نرم‌افزار در سال ۲۰۲۰ Radeon Software Adrenalin نام دارد و به وسیله درایورهای 0-day که برای نسخه‌های جدید بازی و ایجاد یک تجربه گیمینگ کاملاً قابل تنظیم بهینه شده‌ است، از پتانسیل کامل پردازنده گرافیکی شما استفاده می‌کند.