پشتيبانی فنی 24 ساعته

پشتيبانی فنی 24 ساعته

كادر پشتيبانی شرکت دیان بصورت 24 ساعته و ايام تعطيل همواره از طريق تلفن، دورنگار و پست الكترونيک آماده پاسخگويی، راهنمايی و رفع مشكلات مشتركين می باشد. اين بخش همچنين با كنترل دائم سرورها از طريق سيستم‌های مونيتورينگ بصورت شبانه‌روزی، درصورت بروز هرگونه اختلال در شبكه بلافاصله در جهت رفع آن اقدام می نمايند.

رفع مشكلات كدنويسی

رفع مشكلات كدنويسی

واحد پشتيبانی علاوه بر مرتفع ساختن مشكلاتی كه از سمت سرورها قابل انجام می باشد، اشكالات موجود در كدنويسی وب‌سايت مشترک را نيز شناسايی و در رفع آنها با مشترک همكاری نموده و راه‌حل‌های لازم را به وی اعلام می نمايد.

پشتيبانی از اغلب Componentها

پشتيبانی از اغلب Componentها

در خدمات ميزبانی وب شرکت دیان اغلب Componentهای مورد نياز مشتركين پشتيبانی می شود. Componentهايی كه بسيار كاربردی و مفيد هستند و شرايط را برای برنامه‌نويسان، طراحان وب و وب‌ مسترهايی كه قصد ايجاد وب‌ سايتهايی با قابليت‌های پويا را دارند بسيار آسان می نمايد. درصورت وجود تقاضا مبنی بر نصب Componentهای مازاد بر Componentهای فعلی، امكان‌سنجی آن طی 48 ساعت انجام و به مشترک اعلام می شود.

تهيه نسخه های پشتيبان (Backup)

تهيه نسخه های پشتيبان (Backup)

بيان اينكه اطلاعات وب سايتها، بانكهای اطلاعاتی، Emailها و ... بسيار ارزشمند هستند از ديدگاه هيچ كس پوشيده نيست. در شرکت دیان تهيه نسخه‌های پشتيبان بعنوان يكی از خدمات بسيار مهم و حساس در دستور كار واحد پشتيبانی قرار داده شده است.تهيه نسخه‌های پشتيبان در شرکت دیان به دو طريق دستی و مكانيزه صورت می گيرد. روش اول (دستی) در 3 مرحله انجام می شود: روزانه، هفتگی و ماهيانه

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت دامنه در سيستم شرکت دیان ظرف چند دقيقه انجام می شود. كاربر کافیست نامه دامنه درخواستی خود را با ایمیل با پر نمودن فرم سفارش آنلاین .برای ما ارسال نموده تا دامنه به نام وی ثبت گردد .

تمديد دامنه

تمديد دامنه

مدت زمان ثبت دامنه ها توسط سيستم دائماً كنترل می شود و به مالكين دامنه هايی كه در دوره يكماهه پايانی ثبت هستند بصورت خودكار از طريق پست الكترونيک اطلاع می دهد (علاوه بر ارسال پست الكترونيک توسط سيستم، تماس تلفنی با مشتركين در زمان پايانی دامنه در دستور كار بخش خدمات امور مشتركين قرار داده شده است). به منظور تمديد دامنه، مشترک كافيست به كنترل پنل كاربری خود مراجعه نموده و دامنه مورد نظر خود را بدون نياز به مراجعه حضوری و يا تماس با پرسنل، بصورت آنلاين و به سرعت تمديد نمايد.

دیان